Equip humà del MAC Empúries | Museu d'Arqueologia de Catalunya

Presentació
Veure en el mapa

ADREÇA

MAC Empúries
Puig i Cadafalch s/n
17130 L'Escala
T. 972 77 02 08

Telèfon de reserves: 972 77 59 76
Horari de reserves: 9h a 16h (dl-dv)

HORARIS

De l’1 d’octubre al 15 de novembre (dl.-dg.)

de 10h a 18h

Del 16 de novembre al 15 de febrer (dm.-dg.)

de 10h a 17h

Del 16 de febrer al 31 de maig (dl.-dg.)

de 10h a 18h

De l’1 de juny al 30 de setembre (dl.-dg.)

de 10h a 20h

CONTACTA AMB EL MUSEU

TELÈFON: 972 77 02 08
E-MAIL: macempuries.cultura@gencat.cat
Lloguer d'espais
Reproduccions fotogràfiques
Twitter
Facebook

Equip humà del MAC Empúries

Equip

Responsable

Marta Santos Retolaza msantosr@gencat.cat 

Arqueòlegs, conservadors, investigadors

Pere Castanyer Masoliver pcastanyer@gencat.cat

Joaquim Tremoleda Trilla jtremoleda@gencat.cat

Elisa Hernández Pastor ehernandezp@gencat.cat

Difusió i serveis educatius

Iolanda Puigdevall Serralvo  ypuigdevall@gencat.cat

Administració

Sílvia Fabrech Pérez   sfabrech@gencat.cat

Cristina Hostench Martínez chostench@gencat.cat

Manteniment

Carles Ferrera Porras  carles.ferrera@gencat.cat

Empar Espinosa García eespinosa@gencat.cat

Raquel López Pérez  raquel.lopezp@gencat.cat

Atenció al públic

Susana Casellas Ruiz

Miquel Florejachs Abad

Joan Gost Torramadé

Francisca López Cruz

Maria Gràcia Morillas Martin

Fernando Pérez Basaurit

Victòria Seix Salvat

Mònica Tauste Vivo

Robert Garcia de Consuegra

Teresa Herms