Equip humà del MAC Empúries | Museu d'Arqueologia de Catalunya

Presentació
Veure en el mapa

ADREÇA

MAC Empúries
Puig i Cadafalch s/n
17130 L'Escala
T. 972 77 02 08

Telèfon de reserves: 972 77 59 76
Horari de reserves: 9h a 16h (dl-dv)

HORARIS

De l’1 d’octubre al 15 de novembre (dl.-dg.)

de 10h a 18h

Del 16 de novembre al 15 de febrer (dm.-dg.)

de 10h a 17h

Del 16 de febrer al 31 de maig (dl.-dg.)

de 10h a 18h

De l’1 de juny al 30 de setembre (dl.-dg.)

de 10h a 20h

CONTACTA AMB EL MUSEU

TELÈFON: 972 77 02 08
E-MAIL: macempuries.cultura@gencat.cat
Lloguer d'espais
Reproduccions fotogràfiques
Twitter
Facebook

Equip humà del MAC Empúries

Equip

Responsable

Marta Santos Retolaza msantosr@gencat.cat 

Arqueòlegs, conservadors, investigadors

Pere Castanyer Masoliver pcastanyer@gencat.cat

Joaquim Tremoleda Trilla jtremoleda@gencat.cat

Elisa Hernández Pastor ehernandezp@gencat.cat

Difusió i serveis educatius

Iolanda Puigdevall Serralvo  ypuigdevall@gencat.cat

Administració

Sílvia Fabrech Pérez   sfabrech@gencat.cat

Cristina Hostench Martínez chostench@gencat.cat

Manteniment

Carles Ferrera Porras  carles.ferrera@gencat.cat

Empar Espinosa García eespinosa@gencat.cat

Raquel López Pérez  raquel.lopezp@gencat.cat

Atenció al públic

Susana Casellas Ruiz scasellasr@gencat.cat

Miquel Florejachs Abad mflorejachsa@gencat.cat

Joan Gost Torramadé jgostt@gencat.cat

Francisca López Cruz plopezcr@gencat.cat

Maria Gràcia Morillas Martin mgmorillas@gencat.cat

Fernando Pérez Basaurit fperezb@gencat.cat

Victòria Seix Salvat vseix@gencat.cat

Mònica Tauste Vivo mtauste@gencat.cat

Robert Garcia de Consuegra rgarcia@gencat.cat

Teresa Herms